MATEŘSKÁ ŠKOLAChyňava, 267 07 Malá Strana 158

Zapojili jsme se do happeningu #jsemlaskavec

Naše třída Sovičky se zapojila do projektu #jsemlaskavec, který již osmým rokem inspiruje děti k pěstování hodnot laskavosti a empatie. Tento projekt ukazuje, jak může každé malé gesto přispět k lepším vztahům a náladě ve společnosti.

Rozhodli jsme se, že uděláme radost tím, že upečeme perníková srdce, kterými potěšíme lidi, kteří nám pomáhají, a také nejstaršímu obyvateli naší obce. První srdce bylo věnováno paní, která oslavila úctyhodných 99 let. Její radost a vděčnost nás velmi potěšila. Druhé srdce obdržela naše paní ředitelka, která se neúnavně stará o všechny děti a zaměstnance školy a školky.

Děti také předaly srdce paní ředitelce mateřské školy, kuchařkám a školnici, čímž vyjádřily svou vděčnost za jejich trvalou podporu a péči. A samozřejmě patří velké díky našim kuchařkám, které nám perníkové srdce pomohly upéct.

Jsme hrdí na to, že můžeme šířit laskavost a radost. Děkujeme všem, kteří se na této iniciativě podíleli a přispěli k vytváření pozitivního prostředí kolem nás.